Умови повернення

ВІДМОВА ВІД ТОВАРУ, ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН ТОВАРУ

Шановні покупці!
Ми дуже раді, що саме ви є нашими постійними клієнтами та купуєте товар в інтернет-магазині ТМ «LeLit». Дуже хочеться, щоб ви завжди залишалися задоволеними нашою продукцією та обслуговуванням. Тому щоб уникнути неприємних ситуацій, звертаємо вашу увагу на деякі моменти, які потрібно врахувати при виборі товару:
• при отриманні товару кур’єрською службою доставки ви маєте можливість перевірити замовлений товар, уважно оглянути упаковку, відповідність зазначених розмірів, комплектації та якості. Перевірка проводиться в присутності співробітника компанії, який видав товар (кур’єра).
• відповідно до п. 21 Рекомендацій з продажу товарів за зразками продавець зобов’язаний забезпечити покупців наочною та доступною інформацією щодо асортименту та цін на товари, що пропонуються для продажу, їх споживчих властивостей, переліку послуг, тарифів на них.
• у випадку, якщо вам доставили товар, який ви замовили, товар не має недоліків і просто вам не підійшов за формою, кольором, габаритами, фасоном, розмірами (згідно із законодавством обмін та повернення не здійснюється), однак, ми завжди йдемо на зустріч клієнту , і ви можете його повернути або обміняти, якщо упаковка товару не пошкоджена, але зобов’язані сплатити транспортні витрати на суму 80 грн. Якщо доставка товару для Вас здійснювалася БЕЗКОШТОВНО, то у разі відмови від товару Ви зобов’язані будете сплатити вартість доставки товару у розмірі 80 грн. (ЦКУ §2 глава 54, ст. 702 п. 3).
Усі пересилання Україною, у разі повернення товару, оплачуються покупцем. Відповідно до ЗУ про “Захист прав споживачів” зі споживача утримується вартість кур’єрських послуг під час доставки товару. Витяг із Закону України ст. 13, 15 (http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/1023-12/page2) “Про захист прав споживачів” (№ 1023-ХII від 01.01.2016 р.),: “При відмові споживача від товару продавець повинен повернути йому грошову суму, сплачену споживачем за договором, за винятком витрат продавця на доставку від споживача поверненого товару, не пізніш як за десять днів з дня пред’явлення споживачем відповідної вимоги.”.
Поширення нових форм продажу в роздрібній торгівлі отримали договори роздрібної купівлі-продажу товарів за зразками. Новий ЦКУ відгукується на ці форми торговельного обслуговування споживачів положеннями статті, що коментується. Зокрема, сторони можуть укласти договір купівлі-продажу на підставі ознайомлення покупця із зразком товару (за описом, каталогом, альбомом товарів тощо), тобто сучасні інтернет-магазини із продажем товару онлайн.
Просимо вас звернути особливу увагу: всі фотографії товарів на нашому сайті зроблені в умовах студійного освітлення, колір товару при освітленні студійними софітами та “тьмяною лампочкою в коридорі” може значно відрізнятися.
Якщо з будь-яких причин вам доставили не той товар, який ви замовили, то товар може бути повернутий або обміняний без додаткової плати, за умови належного збереження товару та оригінальної упаковки.

Повернення та обмін товарів належної якості:
Уважно поставтеся до вибору товару! Тому що, згідно з ДСТУ 31307:2005 (http://vsegost.com/Catalog/34/3439.shtml) PS1554-99 із змінами від 01.01.2007 «Білизна постільна. Загальні технічні умови», міждержавний стандарт поширюється на постільну білизну: підковдри, простирадла, наволочки, ковдри, подушки та наматрацники – ці товари відносяться до швейних виробів і не підлягають обміну та поверненню відповідно до ЗУ «Про захист прав споживачів»
Просимо вас звернути особливу увагу: більшість товарів у нашому інтернет-магазині не підлягають поверненню та обміну:
Доповнення N 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2005 р. N 1173-2005-п
ПЕРЕЛІК товарів належної якості, які не підлягають обміну (поверненню):

(Перелік зі змінами, внесеними згідно з Постановами КМУ N 1173 ( 1173-2005-п ) від 07.12.2005, Подушки, наматрацники, постільна білизна, пледи, ковдри, інші постільні вироби відносяться до категорії “Швейні та трикотаж”.

ПРОСИМО ВАС З ВІДПОВІДАЛЬНО ПІДІЙТИ ДО ВИБОРУ ТОВАРУ!

Якщо ви придбали товар, керуючись недостовірною інформацією, якщо з часом виявилося, що придбаний товар не має необхідних властивостей, зазначених в інформації про нього, вам повинні відшкодувати збитки. Проте, якщо недостовірна інформація про товар не впливає на його властивості, збитки не повинні відшкодовуватися. Наприклад, ви купили телевізор, в інформації про який зазначено, що він виготовлений в Японії. Згодом з’ясувалося, що його збирання проводилося в Малайзії. Вам відшкодують вартість телевізора, зібраного в Малайзії, тільки якщо ви доведете, що внаслідок придбання телевізора, зібраного в Малайзії, ви втратили якісь необхідні його властивості.
Для уникнення подібних ситуацій, уточнюйте у наших консультантів ціну на момент покупки товару, характеристики товару, що вас цікавлять, країну виробника товару, країну, де товар збирається і відшивається, (наприклад: якщо торгова марка виробника зареєстрована в Англії, то це не означає, що товар вироблений саме там , заводи виробника можуть бути розкидані по всьому світу, і як наслідок місце розташування країни виробника та країни, в якій виробляється товар, не збігаються).

Просимо вас звернути особливу увагу: більшість виробників товарів залишають за собою право вносити зміни до вироблених ним товарів без попереднього повідомлення продавців продукції та кінцевих покупців товарів.

Довіра покупців з 2009 року
Головне наше завдання -- задоволений клієнт
Доставлення по всьому світу
Адже всі заслуговують на найкращу постільку
Висока якість
Домашній текстиль від LeLit не вицвітає, не линяє та не деформується
Доплата при отриманні
Якщо товар не відповідає заявленій якості, можете не оплачувати його, а передоплату ми повернемо
reviews
Відгуки про нас
Наші задоволені клієнти

Оля Полякова

Відеовідгук

Анна Алхім

Відеовідгук

Саша Бо

Відеовідгук

Аліна Шаманська

Відеовідгук

Юлія Швайка

Відеовідгук

Люда з Голівуда

Відеовідгук

Сергій Бабкін

Відеовідгук

Дядя Жора

Відеовідгук

Корячка

Відеовідгук

Люся Морковка

Відеовідгук
Підпишіться на наш чат-бот і отримуйте сповіщення щодо розпродажу, який проходить щотижня.
ПІДПИСАТИСЯ
Безпрограшна лотерея