Ортопедичні подушки
Подушка для Годування
Гіпоалергенні Подушки
Подушка для Відпочинку

Подушка – важливий елемент спальні, адже найбільше впливає на якість сну і ваше самопочуття зранку. Якщо вона буде жорсткою, з горбиками та нерівностями, або неправильно форми, вранці ви точно матимете сильні головні болі та затерплу шию, а напруга в м’язах буде постійно супроводжувати вас. Все це при довготривалому впливі може навіть спровокувати небезпечні хвороби шийного відділу. Тож вкрай важливо правильно вибрати подушку, яка буде відповідати всім вимогам якості: помірна жорсткість, безпечний для здоров’я матеріал, якісний наповнювач тощо.

 

Як вибрати форму та розмір подушки

При виборі подушок, перш за все, слід звертати увагу на форму виробу. Подушка має підходити під ваш розміри та форму голови. Класичним варіантом вважається квадрат, який підходить і для дорослих, і для дітей.

Поширеними вважаються прямокутні та квадратні подушки. У нас в каталозі наявні такі вироби:

При виборі розмірів подушок варто керуватись не лише габаритами ліжка, але й враховувати вашу вагу та зріст. І, звичайно, не забувати про власні побажання та переваги.

Існує ще один критерій, який треба врахувати при виборі подушок – висота. Цей параметр вибирається в залежності від того, в якому положенні людина спить:

 

Типи наповнювачів

Існує велика кількість матеріалів, які використовуються для заповнення подушок. Але перевагу варто віддавати якісним, натуральним варіантам, адже вони забезпечують максимальну зручність, запобігають навантаженню на шию та голову. Крім цього, натуральні наповнювачі мають тривалий термін служби та високі експлуатаційні властивості.

Серед затребуваних наповнювачів для подушок можна виділити:

У нас в LeLit наявні подушки з трьома наповнювачами:

 

Зручність та перевага вибору та купівлі подушок від виробника

Купувати рекомендується подушки від перевірених виробників, які мають високий попит. Вони виготовляють якісні та довговічні вироби, що підходять для повноцінного та здорового сну.

До переваг купівлі подушок у LeLit належать:

Не варто заощаджувати на подушках, якісні та зручні вироби зазвичай коштують не дешево, але вони зможуть забезпечити максимальний комфорт під час сну. 

Зробіть прекрасний подарунок собі або близьким!

Показати ще
reviews
Відгуки про нас
Наші задоволені клієнти

Оля Полякова

Відеовідгук

Анна Алхім

Відеовідгук

Саша Бо

Відеовідгук

Аліна Шаманська

Відеовідгук

Юлія Швайка

Відеовідгук

Люда з Голівуда

Відеовідгук

Сергій Бабкін

Відеовідгук

Дядя Жора

Відеовідгук

Корячка

Відеовідгук

Люся Морковка

Відеовідгук
Підпишіться на наш чат-бот і отримуйте сповіщення щодо розпродажу, який проходить щотижня.
ПІДПИСАТИСЯ
Безпрограшна лотерея