Договір публічної оферти

Загальні положення

Цей договір між ФОП Згуровський С.В, надалі – «Продавець», та користувачем послугами інтернет-сайту, надалі – «Замовник», є договором доручення на замовлення, придбання та доставку Товарів та визначає основні умови замовлення, придбання та доставки товарів через інтернет -сайт https://lelit.ua/. Покупець, діючи з метою придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі – Договір) на таких умовах. .

Поняття та визначення

1.1. Публічна оферта (далі – «Оферта») – публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі – «Договір») на умовах, що містяться в цій Оферті, включаючи всі Додатки.
2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:
* «товар» – моделі (товари, що належать до категорії «Домашній текстиль, Білизна постільна»), комплектуючі та супровідні предмети;
* «Інтернет-магазин» – відповідно до Закону України «Про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи чи послуги шляхом вчинення електронної угоди.
* «Продавець» – компанія, що реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті.
* «Покупець» – фізична особа, яка уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.
* «Замовлення» – вибір окремих позицій із переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення та проведенні оплати.

Предмет договору

3.1. Продавець зобов’язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов’язується сплатити та прийняти Товар на умовах цього Договору. Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині,
в тому числі:

– добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;
– самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;
– оплату Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;
– обробку та доставлення замовлення Покупцеві у власність на умовах
справжньої угоди.

Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину і наявний.
4.2. Кожна позиція може бути наявна ​​в замовлення у будь-якій кількості.
4.3. За відсутності товару на складі, Продавець зобов’язаний повідомити Покупця (по телефону або через електронну пошту).
4.4. За відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

Порядок оплати замовлення

Способи оплати

5.1. Оплата здійснюється за фактом отримання товару у відділенні транспортної компанії за готівковий розрахунок у гривнях.
5.2. Оплата здійснюється за фактом отримання товару за готівку при доставці замовлення транспортними компаніями до дверей Покупця;
5.2. Оплата здійснюється на картку ПриватБанку (передоплата);
5.3. Оплата складає розрахунковий рахунок.
5.4. При не надходженні коштів у строк більше 3-х робочих днів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

Умови доставлення замовлення

6.1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється до складів транспортних компаній або до дверей одержувача.
6.2. Разом із замовленням Покупцю надаються документи відповідно до законодавства України (Видаткова накладна).

Права та обов’язки сторін:

7.1. Продавець має право:

– в односторонньому порядку призупинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

7.2. Покупець зобов’язаний:

– своєчасно сплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.

7.3. Покупець має право:

– оформити замовлення в Інтернет-магазині;
– оформити електронний договір;
– вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

Відповідальність сторін

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

8.2. Продавець не несе відповідальності за:

– змінений виробником зовнішній вигляд Товару;
– за незначну невідповідність кольорової гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різну передачу кольорів на моніторах персональних комп’ютерів окремих моделей;
– за зміст та правдивість інформації, що надається Покупцем при оформленні замовлення;
– за затримку та перебої у наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;
– за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;
– за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів – IP, MAC-адреси, логіна та пароля третім особам;

8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилася інша особа) особам або їхньому майну, юридичним особам, державі.

8.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачуваний характер, які виключають або об’єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумним способам.

8.5. Сторони докладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

Інші умови

9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті https://lelit.ua/

9.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність зазначеної при оформленні замовлення інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформлення замовлення та подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззаперечну згоду на збирання, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, у розумінні ЗУ «Про захист персональних даних».

9.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти)

9.5. Фактичною датою електронної угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію»

9.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

9.7. Інформація, що надається Покупцем, є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно з метою обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцю, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків та ін.

Порядок повернення товару належної якості

10.1. Повернення товару до Інтернет-магазину здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Товари належної якості не підлягають обміну та поверненню – відносяться до категорії «Домашній текстиль, Білизна постільна» відповідно до ЗУ «Про захист прав споживачів».

10.2. Повернення товару до Інтернет-магазину здійснюється за рахунок Покупця.

10.3. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину, пов’язаних з доставкою товару Покупцю.

Термін дії договору

11.1.Електронний договір вважається укладеним з моменту отримання особою, що направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України “Про електронну комерцію”.

11.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару шляхом повернення коштів.

11.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, у разі невиконання однієї із сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України.

ПРОСИМО ВАС ВІДПОВІДАЛЬНО ПІДІЙТИ ДО ВИБОРУ ТОВАРУ!

Якщо ви придбали товар, керуючись недостовірною інформацією, якщо з часом виявилося, що придбаний товар не має необхідних вам властивостей, зазначених у інформації про нього, вам повинні відшкодувати збитки. Однак, якщо недостовірна інформація про товар не впливає на його властивості, збитки не повинні відшкодовуватися.

Для уникнення подібних ситуацій, уточнюйте у наших консультантів ціну на момент купівлі товару, характеристики товару, що вас цікавлять, країну виробника товару, країну, де товар збирається і відшивається (наприклад: якщо торгова марка виробника зареєстрована в Україні, то це не означає, що товар вироблений саме там , заводи виробника можуть бути розташовані по всьому світу, і як наслідок місце розташування країни виробника та країни, в якій виробляється товар, не збігаються).

Просимо вас звернути особливу увагу: більшість виробників товарів залишають за собою право вносити зміни до вироблених ним товарів без попереднього повідомлення продавців продукції та кінцевих покупців.
товарів.

Довіра покупців з 2009 року
Головне наше завдання -- задоволений клієнт
Доставлення по всьому світу
Адже всі заслуговують на найкращу постільку
Висока якість
Домашній текстиль від LeLit не вицвітає, не линяє та не деформується
Доплата при отриманні
Якщо товар не відповідає заявленій якості, можете не оплачувати його, а передоплату ми повернемо
reviews
Відгуки про нас
Наші задоволені клієнти

Оля Полякова

Відеовідгук

Анна Алхім

Відеовідгук

Саша Бо

Відеовідгук

Аліна Шаманська

Відеовідгук

Юлія Швайка

Відеовідгук

Люда з Голівуда

Відеовідгук

Сергій Бабкін

Відеовідгук

Дядя Жора

Відеовідгук

Корячка

Відеовідгук

Люся Морковка

Відеовідгук
Підпишіться на наш чат-бот і отримуйте сповіщення щодо розпродажу, який проходить щотижня.
ПІДПИСАТИСЯ
Безпрограшна лотерея